Joggery

 

J – Joggery

 

Joggery to luźniejsze spodnie, które zwężane są w kostce (zazwyczaj ściągaczem). Wyglądem przypominają bardziej dopasowane spodnie dresowe, choć zdarza się, że podobne są także do jeansów.

 


Co to są joggery?

 

Joggery w modzie pojawiły się stosunkowo niedawno, ale pewnie zostaną z nami na długo. Jest to prawdopodobnie najwygodniejsza opcja wśród spodni, tuż obok niezawodnych, domowych dresów.
Joggersy, oprócz tego, że są wygodne, to dzięki wspomnianemu ściągaczowi wyglądają na bardziej dopasowane. To jeden z tych krzyków mody, który każdy z chęcią powita w swojej szafie. W końcu co jak co, ale komfortowa para spodni przyda się wszystkim facetom.

 


Komfort w typowym stylu casual

 

Nie ma się co oszukiwać – jeśli masz rozmowę o pracę, to raczej nie pójdziesz na nią w joggerach. Ale w wielu innych, codziennych sytuacjach sprawdzą się świetnie. W stylizacjach typowo casualowych joggery będą dobrym wyborem.
Fani luźniejszego stylu powinni się w nie zdecydowanie zaopatrzyć, choćby jako zamiennik jeansów czy spodni dresowych. Jako że joggery są ściągane tylko przy kostce, to nie tracą na luzie, jednocześnie wyglądając przy tym stylowo.

 


Do czego pasują joggery?

 

Joggery można dobrać do wielu różnych elementów garderoby. Najlepiej sprawdzą się przy luźnym t-shircie, wyższych sneakersach i np. zarzuconej bomberce. Grunt, to trzymać się wyznaczników raczej casualowych i streetwearowych stylów.
Joggery to też spodnie, które nadadzą się niemal na każdą pogodę i czy to przy długim płaszczu, czy zwykłej koszulce – będą prezentować się bardzo dobrze. Do ciebie należy decyzja, czy wybierzesz model przypominający bardziej dres, czy też jeansową wersję.

 

 

pixel