Kariera

Praca w Zielonej Górze - kogo szukamy

Znasz język niemiecki? Szukasz pracy?
Dołącz do naszego team'u! :) Właśnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty do obsługi klienta z językiem niemieckim w sklepie internetowym i serwisach aukcyjnych eBay.de i amazon.de

    Zakres obowiązków:
  • mailowa i telefoniczna obsługa posprzedażowa klienta niemieckojęzycznego ozonee.de,
  • obsługa konta w serwisie eBay.de, Amazon.de,
  • obsługa wymian, reklamacji od klientów.

    Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju językowego
  • stabilną posadę
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole, w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której liczą się partnerskie relacje
    Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego (obsługa telefoniczna i e-mailowa),
  • bardzo dobra obsługa komputera ( Internet, programy biurowe ),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność,
  • otwartość, komunikatywność, asertywność,
  • odpowiedzialność,
  • doświadczenie w sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem.

    Miejsce pracy:
    Zielona Góra ul. Naftowa 5
    Godziny pracy - 8.30-16.30

Swoje CV wyślij na maila kariera@ozonee.pl - z dopiskiem na jakie stanowisko

Szukasz pracy w IT? Właśnie rekrutujemy osoby do naszego team'u na stanowisko: Specjalista IT - obsługa sklepu internetowego i platform eBay.de, Amazon.de.

  • wprowadzanie asortymentu na stronę sklepu internetowego/ eBay, Amazon
  • aktualizacja oferty już istniejącej
  • przypisywanie cen, parametrów produktu, przyporządkowanie produktów do właściwej kategorii itp.
  • przygotowywaniu zdjęć produktów
  • tworzeniu opisów produktów.

    Wymagania:
  • dobra znajomość Pakietu Office (zwłaszcza excel),
  • podstawy HTML,
  • podstawowa obsługa Photoshop,
  • podstawowa znajomość niemieckiego i/lub angielskiego,
  • dokładność,
  • zorganizowanie,
  • doświadczenie we współpracy z Ebay, Amazon będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • stabilna posadę,
  • klasyczny czas pracy pon-pt 8:30-16:30.

Zamknij

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel