Karty podarunkowe

Szukanie prezentów nie jest dla Ciebie, ale jednocześnie chcesz sprawić bliskiej osobie przyjemność? Podaruj jej coś, co naprawdę ją ucieszy – wybierz prezent w postaci karty upominkowej. Ten podarunek będzie idealny dla każdej osoby, która interesuje się modą i najnowszymi trendami. Prezent na święta czy na urodziny? W naszym sklepie znajdziesz modne dodatki na każdą okazję. Kart upominkowych Ozonee można użyć w sklepie internetowym. To Ty decydujesz, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na prezent – możesz wybrać wartość od 100 do 500 zł. Spraw, aby bliska Ci osoba poczuła się szczęśliwa, wybierz kartę upominkową Ozonee!


PŁATNOŚĆ KARTĄ PODARUNKOWĄ W SKLEPIE OZONEE

 

 

Karta podarunkowa to nowa forma płatności w sklepie Ozonee. Każda karta ma swój indywidualny numer i jest zabezpieczona kodem PIN. Podczas płatności należy podać nr karty oraz kod PIN w podobny sposób jak kartą kredytową czy debetową.

 

 

Jak dokonać płatności w kilku krokach:

W koszyku zamówienia podczas wyboru płatności należy wybrać opcję Przelew online aż wysunie sie spora lista do wyboru sposobu płatności.

W wysuniętej liście opcji zapłaty online na samym dole jest do wybory Karta podarunkowa, którą należy kliknąć.

 


W kolejnym kroku wyskoczy okienko z dwoma polami do wpisania numeru karty i indywidualnego kodu PIN. Jeśli w danym momencie składamy zamówienie jako zalogowany klient karta zostanie przypisana do konta klienta i przy następnym zamówieniu wystarczy wybrać sposób zapłaty 
kartą podarunkową bez potrzeby podawania kolejny raz nr karty ponieważ karta na stałe będzie przypisana do konta klienta, a środki za zakupy będą pobrane z salda karty podarunkowej. 

Po zatwierdzeniu karty powinno wyskoczyć okno informujące o zatwierdzeniu karty.

Ostatnim etapem jest podsumowanie zamówienia gdzie widnieje forma płatności Karta podarunkowa. Po zatwierdzeniu zamówienia kwota zmówienia zostanie pobrana z karty podarunkowej i pieniądze zostaną od razu zaksięgowane, a zamówienie otrzyma status w realizacji. 

 

Zabezpieczenie kodem PIN
Każda karta ma zabezpieczenie kodem PIN udostępniany tylko klientowi po zakupie.
Gdy zostanie wpisany niepoprawnie trzy razy kod PIN karta zostanie zablokowana. Aby kartę odblokować i nadać nowy nr PIN należy zgłosić się do obsługi sklepu. Po weryfikacji zgłoszenia karta zostanie odblokowana i zostanie nadany nowy nr PIN i przesłany do klienta.

Karta podarunkowa ma ważność 6 miesięcy od momentu złożenia zamówienia.
Nie wykorzystane środki po upływie tego czasu przepadają.
Na każdej karcie podarunkowej jest napisana data ważności.

Jeśli chcesz kupić kartę podarunkową wejdź na stronę >> KARTA PODARUNKOWA

pixel