Bezpieczne zakupy

 

 

Bezpieczne zakupy – dlaczego warto nam zaufać?

 

W OZONEE dbamy o to, aby nikt nigdy nie poznał Twoich prywatnych danych. Robimy wszystko, żeby zakupy w naszym sklepie były komfortowe i w pełni bezpieczne. Klienci są dla nas zawsze na pierwszym miejscu, dlatego pragniemy stale podnosić jakość usług, a bezpieczeństwo jest jednym z naszych priorytetów.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zapewnienie bezpiecznych zakupów w naszym sklepie to podstawa, bez której nawet najlepszej jakości produkty nie mają racji bytu. Dlaczego zakupy w sklepie OZONEE są bezpieczne?

 

Twoje dane są u nas bezpieczne

Bezpieczne dane to bezpieczne zakupy. Podczas robienia zakupów w sklepie OZONEE, Twoje dane są szyfrowane przez protokół SSL (ang. Secure Sockets Layer), który zapobiega ewentualnym próbom wykradzenia wrażliwych danych. Certyfikat ten gwarantuje poufność przetwarzanych danych. Z takich samych rozwiązań korzystają systemy bankowe, dla których gwarancja poufności jest biznesową podstawą. W każdej chwili możesz także uzyskać informacje odnośnie swoich danych lub usunąć je z naszego systemu.

 

Jesteśmy sklepem godnym zaufania

Sklep Ozonee posiada ważny certyfikat Trusted Shops, który jest wyznacznikiem wysokiej jakości oferowanych usług i zapewnia o bezpieczeństwie zakupów w sklepie internetowym.  Nasza firma spełnia rygorystyczne wymagania odnośnie: 
- polityki prywatności i bezpieczeństwa, 
-
czytelności karty produktowej, 
-
klarownych warunków dostawy, płatności, 
-
a także czytelnego procesu składania zamówienia czy też odstąpienia od umowy / reklamacji.

Naszą dbałość o bezpieczeństwo Twoich zakupów potwierdza kapitał zakładowy w wysokości 9 002 919 PLN wniesiony w całości. Jesteśmy rzetelną, godną Twojego zaufania firmą.

 

Zapewniamy bezpieczne zakupy i bezpieczeństwo płatności

Korzystamy z systemu PayU, który według danych z firmy badawczej Gemius za 2018 rok jest najczęściej wybieranym systemem płatności w Polsce. Za zakupy w sklepie OZONEE zapłacisz w pełni bezpiecznie kartą kredytową, przelewem czy BLIK-iem. Sklep Ozonee nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za płatność kartą kredytową czy przesyłkę pobraniową. Masz pytania odnośnie bezpiecznych zakupów lub jakiekolwiek inne wątpliwości? Skontaktuj się z nami!  

 

pixel