Zdjęcia Kolory Rozmiar

Autentyczny kolor towaru

 

kalibracja W naszym sklepie (ozonee.pl) staramy się dokładać wszelkich starań by jak najlepiej odzwierciedlać rzeczywiste kolory sprzedawanych przez nas towarów. Jednak w zależności od światła (sztuczne, dzienne, diodowe, fluorescencyjne, ...) niektóre barwy mogą przybierać różne odcienie w zależności od faktury materiału i koloru. W opisie przedmiotu podajemy właściwy kolor towaru.

W trosce o precyzyjne odwzorowanie produktów, wszystkie nasze fotografie mogą być powiększane, dzięki czemu klient może dokładnie obejrzeć sprzedawany przedmiot.

 

Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD mają tendencję do wyświetlania bardzo jasnego obrazu o  żywych kolorach.

 

Wszystkie zdjęcia produktów to tzw. obrazy typu "REAL FOTO" - wykonane przy pomocy profesjonalnego sprzętu fotograficznego z zastosowaniem lamp studyjnych.

 

Zdjęcia są własnością firmy ALPHA FASHION. Posiadamy do nich pełne prawa autorskie i nie zgadzamy się na ich używanie, kopiowanie i powielanie bez naszej wiedzy i zgody (na mocy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

 

 

Rozmiar odzieży

 

 

Firma OZONEE oferuje różnorodny towar, spełaniejący wysokie oczekiwania zadowolonych z usług kilentów. Posiadamy szeroki wybór produktów RÓŻNYCH producentów, dlatego sugerujemy, aby nie kierowali się Państwo rozmiarem z metki, który jest podany w opisie produktu. W większości producenci posiadają odmienną rozmiarówkę. 

 

W związku z tym przy każdym produkcie widocznym w naszym sklepie załączona jest tabela rozmiarów. Klient przed zakupem zobowiązany jest do zapoznania się z ową tabelą, w celu uniknęcia zakupu nieprawidłowego rozmiaru.

 

W trosce o rzetelność danych mierzymy odzież od przodu, na płasko, bez rozciągania, z zapiętymi guzikami lub zasuniętym zamkiem (jesli takowe posiada). W celu dopasowania nowej odzieży proponujemy zmierzyć w taki sam sposób swoje ulubione, najbardziej dopasowane ubranie. Aby otrzymać obwód uzyskaną wartość należy pomnożyć x2.

 

W każdym modelu mierzona jest jedna sztuka z każdego rozmiaru, dlatego mogą wystąpić minimalne różnice w wymiarach podanych w tabeli (tolerancja +/- 3 cm).

pixel